Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-13, 15:33   #26
sylwiasylwia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Oczyszczanie

Witam moim problemem jest oczyszczanie cery. Mam 16 lat więc oczywiście mam też problem z krostkami. Mam bardzo wrażliwą cerę co mi przysparza dużo problemów. Używałam już mnóstwa żeli do mycia twarzy.. z avonu, nivei, lirene, perfecty, under20 dosłownie wszystkie mozliwe chyba wypróbowałam.... Po każdym albo nasilały się krostki albo miałam naprawde wysuszoną skórę. Nie trafiłam także jeszcze na dobry krem nawilżający bo po każdym mam zaczerwienioną skórę i lekko piecze. Sprawdza sie jedynie zwykła nivea... Używałam cały czas mleczka i toniku z garniera i nivei było ok. nie miałam zadnych krostek. Męczyły mnie wągry tylko. Zakupiłam więc kolejny żel po którym znowu wyskoczyły mi krostki. Krostki te nie są związanie raczej z trądzikiem tak mi sie przynajmniej wydaje.. Wyskakują masowo i szybko goją się jak odstawie wszelkie kosmetyki..... Nie wiem już czego mam używać zeby mnie nie uczulało ani nie podrażniało. Serdecznie prosze o pomoc i pozdrawiam
sylwiasylwia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując