Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaz Sylwestrowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-23, 18:06   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: tegoroczny Sylwester

Witaj
To się kochana z takimi upodobaniami idealnie 'wstrzelasz' w tegoroczne trendy, bo znów w modzie lata 80'te czyli zdecydowane, nieco przerysowane kolory (chociaż sa mniej intensywne niz w latach 80'tych).
Możesz zachowac charakterystyczną dla tych lat sylwetkę: szeroką góra i wąski, krótki dół lub ja nieco zmodyfikować.
Zobacz jak będziesz wygladała w bluzce o kimonowych rękawach i szerokim ściągaczu (nie każdemu w takim stroju dobrze). Aby kreacji dodać kokieterii odsłoń jedno ramię - możesz także załozyc jeden długi kolczyk - żeby podkreślić asymetrię. Do tego krótką wąziutka mini.
Jeżeli wolisz sukienki to podejrzewam, że bedzie spory wybór o tej sylwetce (a przynajmniej powinien być - o ile polskie sklepy zechcą ukłonić sie w strone trendów).
Oczywiście zawsze w dobrym stylu będzie mała czarna lub np. satynowa sukienka z odkrytymi plecami.
Chociaż ja bym Ci polecała odrobine szaleństwa - niech bedzie kolorowo i niepowtarzalnie.
Tekst o trendach znajdziesz na Wizażu na dniach wiec będziesz miała szerokie pole do popisu. Nie musisz ich dokładnie kopiować ale mam nadzieje, ze zainspirują Cie do własnych pomysłów i poszukiwań.

No to do dzieła !!
Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując