Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-03, 07:30   #25
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Świeżo upieczona mama potrzebuje zmiany

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Nad brwiami musisz jeszcze popracować, widać niestety, że skubiesz je nadal w niewłaściwy sposób. Ja bym radziła przestać je w ogóle depilować przez jakiś czas, stosuj olej rycynowy i odzywki do włosów na ich porost. wcale nie muszą byc te specjalnego przeznaczenia do brwi. wyciąg z czarnej rzepy, olejek rycynowy, moze byc tez retinol (wit A).
O ile jeszcze coś chce tam odrastać.
Myślę, że się nie pomylę jesli napisze, że depilowałaś brwi nad nosem usuwając całą tą część włosów, które prawdopodobnie sterczały, albo twoim zdaniem były "zbyt grube"
Otóż do lamusa odłóżmy już tą metodę depilowania brwi względem szerokości płatków nosa. Niektóre kobiety musiałyby usunąć połowę łuku, bo tak mają szerokie dołem nosy. Widać, ze tak wlasnie je sobie zrobilas, są zbyt szeroko rozstawione i to nadaje im tak mocno nienaturalny kształt. Daj im odrosnąć w tym miejscu nad nosem, a jesli wloski sterczą do góry (tez mam ten problem) to przytnij je delikatnie nożyczkami. to lepsze niż pozbycie się połowy łuku.

Zdjęcia powinny lepiej zobrazować co mam na myśli:
Jest dokładnie tak jak piszesz. Moje brwi są zdeformowane błędami mody sprzed kilkunastu lat i niestety jest mi bardzo ciężko je zapuszczać...Nie depiluje ich już od chyba 8 lat bo po prostu nie rosną...teraz zeby je trochę podnieść to od strony skronii trochę wydepilowałam. Poważnie myślę nad makijażem permanentnym ale boję sie nienaturalnego efektu.Dostosuję sie do Twoich rad i zobaczymy.
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując