Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Massimo Dutti - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-01, 08:29   #3941
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
mój ulubiony to - "kurz złamał mi rękę" i jeszcze "zabiła bo nocą smażył wątróbki"

ale jaki kurz? kurz jako kurz czy kurz jako kura płci męskiej?

tu nie chodzi o to na tych filmach jest, ale o tytuły. to one mnie zmiażdżyły

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tej torebce? dorwałam ją stacjonarnie w sklepie za 199 zł
i o tych kozakach?
a do mnie te kozaki w ogóle nie przemawiają
patrzac kiedyś na nie zastanawiałam się: co w nich jest takiego niezwykłego ze tyle kosztuja? nosz kurde ta blaszka tylko.
jakby zabrac im blaszkę i markę md i to dostalibyśmy zwykłego buta na który wrzucony do Deichmanna być może nie zwróciłybyśmy uwagi.
w przeciwieństwei do kozaków które wrzuciła kiedyś Trammer. ciagle mi chodza po glowie... albo tych kozaków cioci Hrm....

torba - rzecz gustu. dla mnie to styl taki retro troche. pytanie czy lubisz? ja tak sie nie nosze ale jesli ktos tak, to czemu nie

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię sama mam do niej wątpliwości, bo ona taka pośrodku- ani nie elegancka, wielkość średnia, a właściwie nawet dość dużo, ale raczej na sportowo. No i sama nie wiem
A kozaki same w sobie bardzo mi się podobają, ale są czekoladowe, kolor mało popularny, ale super wygodne, do obcisłych spodni wyglądają świetnie, ale czy będe je wystarczajaco często nosić??
ot dylematy
czekoladowy to wdzieczny kolor. nie bój się go. ja nie jestem zwolenniczką torba i buty w tym samym kolorze. to nie te czasy.
dla mnie czekolada = granat = czerń. do nich śmiało czarna torba, brązowa (jasna - ciemna), granatowa, szara, bordo, śliwka....nie wiem nawet pomarańczowa czy żółta by pasowała. ogranicza Cie tylko fason torby i kolor plaszcza.
btw nie wiem jaki kolor z czekoladą nie współgra?

jesli Ci się podobają to bierz - bedziesz nosic

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Te kozaki kupilam pare miesiecy temu-jeszcze w cenie regularnej,sa super i fajne jak jest mokro,bo jednak zamsz zawsze sie niszczy..sa wygodne,maja luzna jakby cholewe na dole i na nodze ekstra,a te foty z linka szpeca je
ja je oceniłam jw. tylko na postawie zdjęć www.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
pięknie ,prócz dżinsów ,te faktycznie powinny być rozmiar mnieszy




a tam , my jesteśmy po prostu piękne inaczej
i mondre inaczej ciociu Edziu

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Płaszczyk taki, w sumie nie ten kolor chciałam, ale ktoś z koszyka mi sprzątnął. Nie widziałam go na żywo, no i w sumie mam już jeden jasny, zobaczymy co przyjdzie.

I jeszcze takie futerko z Zary
ładny płaszcz.
ja mam ogromny problem z szalikami.
czy wy do takich plaszczy cos nosicie na szyje?
nie umiem nigdy dobrac fajnego- zawsze wyglądam jak ciocia Edzia
chyba Was pomęczę o pomoc w doborze szalika. w sumie głupio zrobiłam ze dopiero teraz o tym mysle. tyle głow cos byście mi wymysliły podczas tej wyprz. a tak zostaje z tym problemem na przyszły sezon

ps mam problem. zbyt mozno zwiazałam sie emocjonalnie z granatową pikowaną kurtką którą powinnam oddać.

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-01 o 08:34
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora