Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Massimo Dutti - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-01, 09:14   #3945
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość

ale jaki kurz? kurz jako kurz czy kurz jako kura płci męskiej?

tu nie chodzi o to na tych filmach jest, ale o tytuły. to one mnie zmiażdżyły

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



a do mnie te kozaki w ogóle nie przemawiają
patrzac kiedyś na nie zastanawiałam się: co w nich jest takiego niezwykłego ze tyle kosztuja? nosz kurde ta blaszka tylko.
jakby zabrac im blaszkę i markę md i to dostalibyśmy zwykłego buta na który wrzucony do Deichmanna być może nie zwróciłybyśmy uwagi.
w przeciwieństwei do kozaków które wrzuciła kiedyś Trammer. ciagle mi chodza po glowie... albo tych kozaków cioci Hrm....

torba - rzecz gustu. dla mnie to styl taki retro troche. pytanie czy lubisz? ja tak sie nie nosze ale jesli ktos tak, to czemu nie

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------



czekoladowy to wdzieczny kolor. nie bój się go. ja nie jestem zwolenniczką torba i buty w tym samym kolorze. to nie te czasy.
dla mnie czekolada = granat = czerń. do nich śmiało czarna torba, brązowa (jasna - ciemna), granatowa, szara, bordo, śliwka....nie wiem nawet pomarańczowa czy żółta by pasowała. ogranicza Cie tylko fason torby i kolor plaszcza.
btw nie wiem jaki kolor z czekoladą nie współgra?

jesli Ci się podobają to bierz - bedziesz nosic

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------



ja je oceniłam jw. tylko na postawie zdjęć www.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



i mondre inaczej ciociu Edziu

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------



ładny płaszcz.
ja mam ogromny problem z szalikami.
czy wy do takich plaszczy cos nosicie na szyje?
nie umiem nigdy dobrac fajnego- zawsze wyglądam jak ciocia Edzia
chyba Was pomęczę o pomoc w doborze szalika. w sumie głupio zrobiłam ze dopiero teraz o tym mysle. tyle głow cos byście mi wymysliły podczas tej wyprz. a tak zostaje z tym problemem na przyszły sezon

ps mam problem. zbyt mozno zwiazałam sie emocjonalnie z granatową pikowaną kurtką którą powinnam oddać.

A propos szaliczka, kiedyś, jeśli mnie pamięć nie myli katarzyna_szy (w razie proszę o poprawę) coś takiego zapodała, mnie zainspirowało
https://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
głucho i cicho :P pewnie odpoczywają przez weekend
Massi raczej weekendy nie dorzuca
Teraz to możemy juś tylko podsumowywać nasz łupy
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora