Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noalijkowe małe co nieco :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 11:25   #17
noalia
Raczkowanie
 
Avatar noalia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Eciwotak wspak :-)
Wiadomości: 447
Dot.: Noalijkowe małe co nieco :-)

Mateczko nie spodziewałam się takiego oddźwięku mojego nowego wątku – ale się Cieszę, że nawiedziłyście mnie również w nie papierowaym wątku i że te prace również się spodobały
Martamilcz - wielkie. Chyba faktycznie Casti miała rację
Joasiunia - cieszę się bardzo, ze witraży ki Ci się podobają.
Nirshya – Witam Cię w moich progach. To co Ci się spodobało to ramka, choć już w głowie chodzi mi pomysł na bomblowe lusterko Bardzo cenne są dla mnie Twoje opinie – Zapraszam częściej.
Yoanna- dzięki wielkie. Ramka była zrobiona pod preferencje kolorystyczne bewix, to dlatego w niebieńskich kolorach, w planach miała być zielona Cieszę się, że się spodobała i obiecuję już nic nie chować
Nisi Ramka i kwiatkowa girlanda zrobione zostały na wakacyjną wymiankę a reszta witrażyków pląta się gdzieś po szafkach szafeczkach
Pupil - Cmoki i podziękowania, ja tez jakoś te kwiat uchy bardzo polubiłam.
Cath – cmoki jak smoki – ty już wiesz za co Mam nadzieję, ze przy tym co widać za oknem, choć te kwiatuchy ocieplą atmosferę.
Teresko, Stefko, Pejtoon, Migdula, Adalira, Misia – Wielkie Witajcie !!! Częściej Wpadajcie!!! Cieszę się, że moje witrażykowe propozycje przypadły Wam do gustu. Obiecuję pokazać również inne conieco ogromniaste dziękuję i za opinie.
Misia – przy tych szklanych kamyczkach zaoszczędza się trochę czasu, bo nie trzeba szkiełek szlifować A efekt wypukłości jest bardzo ciekawy. Tak wiec siedzę sobie, obwijam taśmą miedzianą a potem lutownica to wszystko ze sobą łącze, dodając czasami druciane ślimaczki. – fajna zabawa a efekty cieszą.
Helenko dziękuję bardzo, Fajniuchno że się spodobały. To fakt wciąż majstruję, kombinuje
Fame 21 - dzięki wielkie, wpadaj częściej!
_________
No to teraz coś nie witrażowego – z działki filcu-filco-filcowanek
Jakiś czas temu zrobiłam sobie takie „naszyjniko-dredy” w różnych kolorach i broszkę filcowaną na mokro a i wczoraj dokończyłam kolejny witrażykowy lampion, to też wrzucam ( w realu wygląda ciekawiej fotki nei oddają tak fajnie tych kolorów )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f4.JPG (69,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f5.JPG (69,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080918(001).jpg (35,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080918(002).jpg (30,5 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez noalia
Czas edycji: 2008-09-18 o 15:09 Powód: Żle napisany nik migdli :-)
noalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując