Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-23, 15:16   #180
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

Cytat:
Napisane przez olafjensen
Soczewki kontaktowe to naprawdę fajna sprawa...mam wadę wzroku i noszę je już od kilku lat - jestem bardzo zadowolona... nosiłam także soczewki zmieniajace kolor oczu. Polecałabym je głównie dla osób o jasnym kolorze oczu ... przy ciemnych oczach (moje są prawie czarne) trudniej mi było znależć odpowiedni kolor i rodzaj, taki aby zmiana była widoczna i nie wygladało to sztucznie. Są salony optyczne, które oferują soczewki testowe, można przymierzyć i wybrać odpowiednie ...Ja używałam FreshLook Color Blends (para ok. 60 zł.) - soczewki miesięcznej wymiany.
tak, zgadzam sie - sama mam ciemne oczy (czarno-brązowe ;p ) i noszę już chyba od 2 lat szkła kontaktowe... jednak ostatnio zamarzyły mi sie zielone... NIestety gfdy mierzyłam takie w salonie, moje oczy praktycznie wogole nie zmienily barwy, bo sa za ciemne
Ale przy jasnych zmiana powinna sie udac
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując