Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 06:29   #24
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

znam dwa przypadki sprzedania bez recepty - i wiem że może być więcej. Twoje stwierdzenie
Cytat:
Dziewczyny sprobujcie!!! Naprawde wam szczerze polecAM PO MOICH PRZYKRYCH, WIELOLETNICH DOSWIADCZENIACH Z LEKAMi. To jest wg mnie najlepszy srodek na tradzik ,zaskorniki a w szczegolnosci przebarwienia czy blizny. Pozdrawiam Was cieplutko. W razie pytan piszcie
Brzmi naprawdę zachęcająco dla osób które są nowe w temacie, a równie dobrze mogłyby im pomóc słabsze kwasy, glinki, maseczka aspirynowa czy choćby Diacneal, który ma już retinaldehyd. Mówisz, że nie każesz biec do apteki, ale zachęcasz żeby spróbowały (z wykrzyknikami). Nie dodałaś też informacji dotyczącej filtrów, a wielu dermatologów ma to w głębokim poważaniu. Mój trądzik trwa(ł) od piątej/szóstej klasy podstawówki - czyli 7 lat, w tym roku wykurowałam się lekiem Aknenormin - jednym z leków "ostatniej szansy", po 6 innych kuracjach antybiitykowych. Ba, leczyłam się nawet w Bielawie u dermatolog, która chyba wyjechała dwa lata temu do Niemiec. Wracając do Atredermu - nawet nie myślałabym o wprowadzeniu go teraz, latem, a dopiero za długi czas, gdy wstępnie przyzwyczaiłabym skórę-przykładowo Diacneal -> Zorac lub Retin A w najniższym stężeniu, stopniowo zwiększanym gdy skóra dobrze reaguje.
I prywata - jestem z Ząbkowic
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując