Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podklad kryjacy przebarwienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-18, 14:46   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asiula1
A czemu nie ufasz dermacolowi?

To jest naprawdę rewelacyjny podkład...myślę, że wiele dziewczyn myśli, iż dermacol jest jakiś ...gorszy bo Jego cena jest bardzo niska w porownaniu z innymi podkładami...a takie myślenie to wielki błąd! czytałam gdzieś, ze dermacolem interesowała się jakaś super firma kosmetyczna z Paryża i chcieli zainwestować w reklamę tej marki ale nie doszli do porozumienia z firmą produkujacą dermacol i nic z tego nie wyszło....
Kiedyś dermacol był używany w teatrach przez wielkie gwiazdy!

Oczywiście trzeba nauczyć się używać dermacol , bo ten podkład jest wymagający: trzeba go naprawdę dokładnie nałożyć.

Dermacol w swoim składzie nie ustępuje miejsca innym produktom , jednak i w promocje innych kosmetyków są ładowane wielkie pieniądze na promocje i reklamę! i moje drogie Pani mypotem za to płacimy kupując dany produkt!

Dermacol nie ma zadnych szałowych reklam.... i mam nadzieje,ze nadal tak pozostanie, bo .... nie chcę aby Jego cene wzrosła nawet o 1 zł))


Pozdrawiam
Dermacol to tylko teoretycznie podkład. W praktyce, bardzo mocno napigmentowany, ciężki, ma właściwości komodogenne i przy codziennym noszeniu go po 8-9h (a tyle większość z nas nosi makijaż), może przynieść więcej szkody niż pożytku. Może pozapychać pory, doprowadzić tym samym do znacznego pogorszenia się stanu cery. Oczywiście, że wszystko to jest sprawą indywidualną. Ale ten podkład najczęściej poleca się do cer tłustych i mieszanych STRASZLIWIE podatnych na jakąkolwiek komodogenność.
Tak więc cena tu raczej nie ma nic do rzeczy, jak pisała w wątku poniżej jedna wizażanka - i podkład za 4,5 zł. może być dobry

A o ile dobrze pamiętam, Dermacol jest firmą czeską i głównie używany był do stylizacji do fotografii i na występy teatralne, a więc na 2h użycia i zmycie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując