Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gamowy STEP BY STEP VIDEO - Violet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-30, 18:16   #17
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Gamowy STEP BY STEP VIDEO - Violet

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Nie musisz się rumienić Dziękuję Ci bardzo Jutro mówisz masz urwanie głowy? To pewnie zobaczę nowe foty na max wkrótce?
oj dobrze sie domyslasz i to zoabczysz na dwoch profilach bo jutro mam 1 sesje z zabawa jako fotomodelka! pozatym czekam na zdjecia z wczorajszej sesji!

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Ale superrr I to akurat z tym makijażem który mi się najbardziej podoba .Napewno wypróbuję w piatek lub sobotę.:p
ciesze sie ze nie pojdzie w marne ten step!
Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Witaj Game, widzę że idziesz z duchem czasu i bardzo dobrze, bo Twój filmik będzie dla mnie niezwykle pomocny A co do makijażu - jest piękny jak zwykle Czekam na więcej!!!
ide z technika postaram sie w koncu wakacje mam!
Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
Pięknie Game
zrobiłaś krok ku lepszej przyszłości miejmy nadzieję, że reszta dziewczyn pójdzie w twoje ślady i będzie tworzyła takie stepiki video niby zdjęcia też fajne ale zaskoczyłaś wszystkich tym video. Brawo
i ten twój głosik taki dziewczęcy...
dziekuje
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Game, łał Rewelacja, w ogole swietny pomysl z taka forma przekazu Makijaz piekny. Wszystko swietnie wytlumaczone. Jak dla mnie bomba!

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehe, też ostatnio zrobiłam stepa video, ale za ciemny wyszedł i dopiero uczę się go obrabiać, więc pewnie trochę potrwa zanim go pokażę. No i ja nie dawałam głosu, dopiero muszę go dodać Ąle fajnie Ci to wyszło Robisz wielkie postępy
Yenny to nic ja kliknelam na guzik zaczynam sie rozkrecac a tu sie wcale nie nagrywalo
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując