Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak malowac małe oczy? - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-07-08, 16:06   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Mam małe oczy!

I kolejna zakompleksiona osobka [img]icons/icon12.gif[/img] Ollu, na zdjeciu wcale nie widac, zebys miala male oczy. Masz normalnej wielkosci oczyska , nie za male i nie za duze. Ale za to jakie piekne [img]icons/icon7.gif[/img] Czarne jak wegielki.

Niestety nie moge zgodzic sie z Nicegirl. Uzywajac jasnych pastelowych cieni jeszcze bardziej je optycznie zmniejszysz. To jest blad. Oko optycznie sie powieksza odpowiednio je cieniujac. I tak jak pisalam w kursie powinnas uzywac trzech, czterech odcieni cieni. wtedy jest duzo latwiej otrzymac odpowiednia glebie. Zasada jest dosc prosta. Zaczynasz malowac oko od najjasniejszego cienia, nakladajac go na cala powieke a potem stopniowo cieniujesz, ladnie rozcierajac cienie, az dojdziesz do najciemniejszego. Najciemniejzy akcent powinien byc praktycznie przy rzesach i przy zew. krawedzi oka. Wiecej znajdzies zw kursie.

Oprocz tego mozesz wew. krawedz powieki nad rzesami pomalowac biala lub perlowa kredka. Uzywaj poza tym tuszu wydluzajacego rzesy. I nie obciazaj ich nadmiernie. Unikaj natomist wyraznych, ciemnych kresek, zwlaszcza okalajacych oko i tych wew. oka.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując