Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-24, 11:26   #1
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006

Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry


Witam Wizażanki!
mam nadzieję, że zaraz mnie nikt nie okrzyczy,że weszłam na złe forum (nie wiedziałam na jakie najlepiej,coś trza było wybrać) i proszę nie odsyłajcie mnie nigdzie indziej, tylko po prostu poratujcie!! szczerze mówiąc jestem "tu" od niedawna ale raczej dużo czytam i szukam niż się udzielam dużo czytałam na temat tabletek, ale albo bardziej dotyczyło to włosów, albo ewidentnie dotyczyło tabletek antykoncepcyjnych na cerę.
Mi natomiast chodzi o to czy znacie jakieś nie-antykoncepcyjne na prawdę działające tabletki zapobiegające powstawaniu różnych rzeczuf na buzi?? chodzi oczywiście o wypryski, zaskórniki coś co by pomogło w pozbyciu się obecnych intruzów i zapobieganiu powstawaniu nowych!! (ja wiem,że na jedną zadziała na inną nie ale metodą prób błędów zawsze się do czegoś dochodzi szukam ratunku w kremach,herbatkach i chciałabym też w tabletakch. Widze, że macie tu mnóstwo pomysłów na każdy temat, może i mnie poratujecie? z góry dziękuję
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując