Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak malowac małe oczy? - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-20, 17:52   #25
madame_X
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4
Re: Jak malowac małe oczy ?

WITAM
jest kilka bardzo fajnych i bardzo bardzo skutecznych patentów:
-biała kredka do oczu -zrób nia kreskę na dolnej powiece -możesz nawet grubo obrysować oko od dołu- fantastyczny efekt oszronionych oczek ja mam kredkę Manhatan numer chyba 34 ,jest całkiem dobra
-jasny cień na górną powiekę az do samych brwi!-połyskliwy albo matowy,niewazne połóż go tez w wewnętrznych kącikach oczu jeśli chcesz dodatkowo rozciągnąc oczy tzn.oddalic je od siebie to w zewnętrznych kącikach połóż jakis ciemniejszy cień.ja uzywałam podwójnego cienia (w zestawie róz i brąz-świetnie pasuje do brązowych oczu) nr.2+nr.10
-wytuszuj mocno rzęsy jakims wydłużającym tuszem . jeśli najmocniej wytuszujesz srodkowa część rzęs,oczy sie powiekszą, a jesli zewnętrzne kąciki oczu to dodtakowo beda sprawiały wrazenie bardziej od siebie oddalonych
-tak wiec jasne kolory powiekszaja i rozświetlają!ale chyba na górnej powiece można robic ciemne kreski...sama spróbuj moja recepta to jasne kolorki,ciemniejsze nad zewnętrznymi kącikami oczu i duużo tuszu wydłużającego oczy są 2 razy wieksze
-wypróbuj tez sztuczne rzęsy jesli chce Ci sie bawic z czyms takim albojasny tusz do rzęs na dolnych rzesach a może jasne szkła kontaktowe albo w jakims mocnym kolorze-lazurowym?
pzodrowki
madame_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując