Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - włosy krecone!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-20, 07:52   #4
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: włosy krecone!!

Chyba mamy podobny problem-krecone wloski,sianko i kucyki...bo glupio chodzic z sianem na głowie.
Wczoraj zakupiłam sobie balsam -ten z jedwabiem z Gliss Kura.Zrobiłam mniej wiecej tak-umylam włoski zielonym panten-prov (jakos tak sie pisze),poznije odzywkę fructisa-tą w pudełku Nitrigładka (3 minutówke), ale trzymalam ja z 20 minut, osuszyłam włosy recznikiem i nałożyłam balsam z gliss kura-wielkości 2 ziaren orzcha laskowego.RAno po wstaniu juz bylo niezle.Ale spryskałam włosy wodą zwykła, nałożyłam Liss extreme L'oreala (kosmetyk profesjonalny, ok 50 zł, ale sie oplaca bo mam go juz pol roku i jeszcze bede miala).Pougniatałam włoski.Wysuszyłam dyfuzorem.Troszeczke dalam jeszcze na wysuszone koncówki.Efekt?Rewelacyjn y.Moj mąż był zachwycony jak zobaczył-ja tez.Ale to w sumie dzieki Gliss kurowi, bo przedtem takich efektów nie bylo.Zwarte ładne loki, nie oklapniete-jak na razie.Zobacze co bedzie za kilka godzin.Aha!Nigdy nie susze włosów suszarka zaraz po umyciu.Myje włosy przed snem a ukladam rano, po spryskaniu woda ze spryskiwacza.Wtedy nie mam takiego siana.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując