Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 15:40   #24
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: L'oreal Recital Preference - farba rozjaśniająca do włosów brązowych

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
gowniania farbaaaa!!! najgorsza jakiej kiedywkolwiek uzywalam nigdy wiecej loreala!!!
swoj naturalny kolor mam taki mysi farbowalam na ciemne brazu itp i oczywiscie koncowki byly prawie czarne... 4 miesiace temu postanowilam ze koniec z farbowaniem zaczynam rozjasniac wlosy... zaczelam myc je w szapomnach do jasnych wlosow i tak po 4 mieisiacach odrosty mialam swojego koloru a reszta wlosow znacznie zjasniala... no i dorwalam gdzies w sklepie te farbe jakis kasztan ultrarozjasniajacy bez pomaranczowego efektu!!!! a tu co?????????? mam rude odrosty !!! a rudy to nie pomarancz!!!??? co teraz mam zrobic?? myslalam ze ta farba mi lekko rozjasni wlosy dlatego nie trzymalam jej 20 tylko 10 minut! a ia tak odrosty mam rudee i co teraz mam zrobic?? pomozcie
Było sie trzymać zaleceń producenta wyszły ci rude bo za krotko trzymałaś, a skoro chciałaś lekko rozjaśnić włosy to po co brałaś wersję ultrarojaśniającą?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując