Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 19:32   #2518
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Beauty Marked- kup, kup Jest na mojej ponad 30 pozycy6jnej liście do paletki 15stki nie wiem jak je wszystkie upchne. A potem poproszę Cię o swatche.

Pearlglide Eye Liner
Shade: Wolf - Kup kup ale się pospiesz, żeby Ci nie wykupili ( ja właśnie klikałam na Ebayu i już się cieszę )

Mineralize Skinfinish Natural
Shade: Light Medium - mam w wersji z shimmerem. Puder całkiem fajny, choc przy Kanebo jest dla mnie gruboziarnisty. Shimmer wręcz uwielbiam Jeśli lubisz takie pudry to jestem na tak

217 Blending Brush - fajny pędzel, żałuje, że go nie kupiłam, znalazł się na następnej mojej liście. Pomyśl może tez o 219 jest bardzo przydatny, kocham go wręcz i kupie sobie drugi.

Podsumowując bardzo fajne zakupy Powinnas byc ze wszystkiego zadowolona. Jeśli masz koleżanki, chętne do pomocy, to czemu nie korzystaj

Kliknęłam dziś 2 kredki z serii Pearlglide i zapłaciłam za przesyłke ponad 30 zł . Albo zawsze to tyle wychodzi, albo dałam się zrobic w jajo. ( nie pamiętam ile ostatnio płaciłam, ale nie tak dużo )

Dzięki Tanyia A swatche będą, o ile będzie zamówienie A będzie najprędzej po 16.11.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora