Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 10:24   #28
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

Popieram dag_mar.
Weszłam kiedyś na wątek "Z długich na krótkie-która się odważyła?" i okazało się, ze wszystkie po obcięciu mają nadal długie!
Ja ostatni raz długie włosy miałam w podstawówce. Podobają mi się długie, jeśli są zadbane i co jakis czas zapuszczam ( choć nigdy lini ramion nie przekroczyłam). Każde jednak zapuszczanie kończy sie tak samo - z lekkim sercem idę do fryzjera i tnę
Może i długie są seksowne, moze i długie są kobiecie, może i długie podobaja się facetom - ale mnie pasują krótkie postrzępione fryzury nie przekraczające linie brody, w mocny kolorach. Pasują mi, podobają mi się i uważam ze wyglądam w nich świetnie ( dla odmiany im dłuższe tym bardzie przypominam topielca )

Żałuje wiec, że na wizażu jest tak mało wątków z krótkimi włosami, bo stale szukam inspiracji na nowe fryzury a wszędzie tylko trafiam na hołdy składane długim włosom.
Fakt zapuszczałam całkiem niedawno włosy, zeby pozbyc sie resztek trwałej - ale teraz gdy je obcięłam nareszcie jets super . Głowa lekka i wiosenna.
A za miesiąc idę skrócić jeszcze bardziej bo mam nową wizję fryzury.
W końcu to tylko włosy i tak odrosną
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując