Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 10:54   #46
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez olusia006
Super Noor! dzięki na pewno zastosuje się do Twoich zaleceń jeśli chodzi o podane witaminy i min.,które to wiesz, że są potrzebne na trądzikową - moją cerę bo właśnie widzę, że dziewczyny często piszą o włosach i cerze, a ja chciałabym się skupić na cerze, ewidentnie trądzikowej, z włosami nie mam, problemów - póki co a pytałaś o dawkę ACNO, brałam 1 dziennie, bo na opakowaniu pisało, że nie można brać więcej jak 1 dziennie. a, że nie wiedziałam dotąd czego ile skóra potrzebuje to brałam 1, w innym razie gdybym wiedziała wcześniej może bym spróbowała zwiększyć dawkę, ale też na pewno niechętnie bo wtedy bym musiała wydac 2 razy wiecej,a 1 op kosztuje 30 zl koszmar, ile to wszystko kosztuje!! a Noor swoją drogą Ty jakie polecasz tabletki poza MSM?? tak dobrze znasz składy może polecisz jakieś takie, które to super łącza jak najwięcej tych wszystkich składników, które mi podałas?? może być także kombinacja kilku różnych które to by siem uzupełniały i razem świetnie komponowały poza tym pewnie jak Smok polecała zakupię B complex, tym bardziej, że ja nie lubię rzeczy, które mają wit b, a jest baaardzo ważna jak widzę bardzo mi pomagacie dziołszki cieszem siem
Nie znam takiego preparatu, który łączyłby w sobie wszystkie zalecane przy trądziku witaminy i mikroelementy. To byłoby zbyt piękne. Z tych, o których wiem, najwięcej łączy w sobie Salfazin (100 tabl/25 zł) i on ma najwieksze dawki i wychodzi najtaniej ale na początek musiałabyś brać ze 3-4* tabletki dziennie. Ale długo w tej dawce nie można ich ciagnąć - góra 3 miesiące, potem trzeba zmniejszyć.
Oprócz tego polecam Biogal (to kapsułki z olejem z ogórecznika, 60 kaps./9 zł), też przynajmniej ze 4 kaps. dziennie, po jakichś 2 miesiącach można zmniejszyć do 3 kaps./dz. To bezpieczny preparat.

To byśmy mieli załatwiony cynk, wit. B6, A, E i C oraz NNKT, zostaje jeszcze niacinamide - wit. B3 (600mg/dobę*) i pantotenian wapnia - wit. B5 (300 mg/dobę*). Oba można dokupić osobno w formie tabletek: Niacinamide po 200 mg/3 zł (ale nie wiem, czy czasem nie tylko na receptę?) i calcium panthotenicum po 100 mg/50 tabl/ok. 5 zł

Jest też preparat Selenium&Zinc Power Health, z drożdżami (wit. B), selenem i cynkiem, ale raczej nie wyjdzie taniej (ok. 30 zł/100 tabl i dawki, oprócz selenu, ma jakieś takie malutkie).

A jesli chodzi o bratka, to polecam mieszankę ziółek w torebkach do zaparzania Acnevulten (bardziej niż Acneflos i Juventin). Ale skrzyp w niej zawarty i tak nie będzie działał, bo jego trzeba gotować, więc jak chcesz, herbatkę ze skrzypu możesz sobie dokupic osobno lub kupić Fito-Mix VIII Herbapolu, ale trzeba je zagotować, pogotować 5 minut i odstawić do naciągniecia na 15 minut.

Oj, jak ja nie lubię obliczać komuś takich dużych dawek - na wszelki wypadek będziesz musiała Olusiu uważać i obserwować czy coś się u Ciebie nie dzieje (nie powinno, ale może, bo to nie cukierki jednak). No i przypominam, że człowiek, to nie maszyna ale żywy organizm - mie ma kosmetyków i suplementów obiektywnie dobrych dla wszystkich - nie zagwarantuję 100% skuteczności tego, co podałam, a leczenie będzie musiało trwać ponad 3 miesiące.

Jak sobie cos przypomne, to jeszcze dopiszę w tym poście.



*dawki wg Różańskiego
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2006-02-28 o 21:36
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując