Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Łuszcząca się skóra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-14, 16:28   #14
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: MAM PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie dysponuję aż taką wiedzą w tym temacie, ale mogę Ci polecić krem Erisu z serii Pharmaceris T - Octopirox (przepisane z ulotki :
Krem-kuracja dla skóry łojotokowej, ze skłonnością do łuszczenia się, nieperfumowany;
Octopirox to specjalistyczny preparat o działaniu kojącym, nawilżającym i natłuszczającym. Zmniejsza skłonność skóry do podrażnień i ogranicza tendencje do nadmiernego rogowacenia. Swoje dobroczynne działanie zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom:
-Octopirox (Piroctone olamine) oraz alantoina normalizują i przywracają równowagę mikrflory naskórka, zapobiegając częstemu nawracaniu dolegliwości.
-lipidy z oleju ze słodkich migdałów mają właściwości natłuszczające i odżywcze.
Wskazania: Kuracja przeznaczona jest do pielęgnacji skóry zaczerwienionej, ze skłonnościami do nadmiernego łuszczenia się, szczególnie wokół skrzydełek nosa, między brwiami, na czole i w okolicy ust. Może być stosowana u osób podlegających kuracji leczniczej z powodu zapalenia łojotokowego skóry lub dla zapobiegania nawrotom łuszczenia się.


Przepraszam się z tym kremem regularnie - po próbowaniu nowych serii dla skóry trądzikowej z różnym skutkiem Cena: zależy gdzie, ja kupuję za 24,5 zł, na sklep.eris.pl jest chyba za 27 zł... poszukaj a nóż widelec pomoże...
Kiedy wczoraj zauważyłam, że mi się kończy, dziś pogalopowałam do sklepu
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3207

ach! pomimo małej tubki, jest bardzo wydajny

to była reklama?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując