Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekstremalna metamorfoza-jak?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 12:50   #12
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Blond będzie ci pasował ale na pewno nie zimny, bardziej taki złoty, nie platyna ale coś na poziomie 10, choć na twoim miejscu zrobiłabym sobie jakiś soczysty, ciemny nasycony brąz zamiast blondu bo będziesz sztucznie wyglądać, po prostu twoja "karnacja" będzie trochę się gryzć z tym blondem ale twoja decyzja..
Właśnie chcę ciepły blond. W moim ostatnim poście pokazałam przykłady, jaki chcę mieć blond. Po za tym nie opalam się już od wakacji, więc nie jestem tak ciemna jak byłam kiedyś.
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki blond, jaki miała Kim Kardashian

http://www.besthairstyles2013.com/wp...n-blonde-1.jpg
http://www.rsvpmagazine.ie/wp-conten...2617421384.jpg
Jak miałabym mieć taki blond, to bym już w ogóle wolała nie farbować włosów. Chcę mieć Pamelę albo wcale Ten kolor który ma Kim byłby fajny, ale jako przejście od ciemnego do jasnego blondu.
Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
w czarnych jest najlepiej! i te oczy! szkoda ze zaslaniasz je soczewkami, wtedy wyglada to dziwnie... ale czarne oczy i czarne wlosy- naprawde wygladasz wtedy bardzo kobieco i seksownie, tak intrygujaco!!!! czarne proste i dlugie i bez soczew!
Dziękuję ale nie po to pytam w tym wątku jak mam zmienić kolor włosów,by przeczytać że lepiej wyglądam w moich naturalnych Proszę o konkretne rady.

Myślicie że lepiej będzie rozjaśnić włosy i najpierw zafarbować je na jakiś jasny brąz? I dopiero po miesiącu rozjaśnić znowu i zafarbować dopiero na jasny blond? Czy od razu rozjaśnić włosy kilkukrotnie kąpielą rozjaśniającą i od razu walić jasny blond farbę?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Wydaniu czarne włosy + mocna opalenizna (pierwsze zdjęcie) w ogóle mi się nie podobasz (choć jesteś bardzo ładna). Najlepiej wyglądasz na ostatnich zdjęciach w naturalniejszym odcieniu brązu i z jaśniejszą cerą. Zdecydowanie młodziej i bardziej świeżo.

Co do blondu, ja Cię w blondzie nie widzę, na pewno nie w takim jasnym. Nie masz urody blondynki. Poza tym masz bardzo ciemną oprawę oczu. Aczkolwiek w jakimś ciemnym blondzie lub dobrze zrobionym ombre mogłabyś wyglądać bardzo fajnie.
Chodzi Ci o ostatnie zdjęcia z pierwszego posta? Właśnie też mi się wydaje, że młodziej wyglądałam w jasnym kolorze. Wprawdzie nie jestem stara, ale to już nie jest ten czas, kiedy dziewczyna chce się na siłę postarzyć
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując