Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekstremalna metamorfoza-jak?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 10:31   #20
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość


Brwi podobają mi się tak podkreślone,mam je naturalnie czarne ale nie obchodzi mnie ich kolor,tylko wypełnienie.Lubię wypełnione brwi.

I akurat mocno nie trafiłaś z włosami i rzęsami Aczkolwiek dziękuję za komplement.Wiele osób mnie pyta,czy mam przedłużane.

Opalona tak byłam z powodu okazji,teraz jestem trochę bledsza.A na buzi nie jest tapeta tylko rzecz zwana makijażem.Moja to wina,że mam dobrą cerę?Jak byłam opalona to już w ogóle miałam jak z okładki.Śmieszy mnie nazywanie tapetą normalnego makijażu,położonego na dobrą i opaloną cerę.

Tipsy miałam na tą jedną okazję-studniówkę.Od marca tego roku nie noszę tipsów.

I nie wiem na którym zdjęciu widzisz odrosty.Moje naturalne włosy bez farby są takie jak na tych zdjęciach w załączniku.Nie nazwałabym tego średnim brązem,ale nie wszyscy mają dobre oko do oceniania kolorów.

A jak Pamela właśnie chcę wyglądać-jakbyś nie doczytała reszty moich postów.Podobają mi się kobiece kobiety,a nie szare myszki 'wszystko naturalne' i 'wolę mieć zasyfioną twarz niż tapetę'
Wydawało mi się, ze na piątym zdjęciu to odrosty, ale moze po prostu gra swiatła mnie wprowadziła w błąd . Jak Ci się takie podobają, to ok. Ja tylko mówię , jak widzą to inni.
Pomyślałaś, że istnieje też złoty środek ? nie "zasyfiona twarz" i też nie "tapeta"
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując