Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbiorczy - zdjęcie + jaka farba- galeria zdjęć, NIE KOMENTUJEMY!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:14   #24
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Zbiorczy - zdjęcie + jaka farba- galeria zdjęć, NIE KOMENTUJEMY!!!!

1.Garnier color naturals 111, mniej więcej tydzień po farbowaniu, kolor zaraz po nałożeniu bardzo popielaty, jednak po 2-3 myciach wypłukał się do jaśniutkiego blondu jak widać na zdjęciu, nie żółkł i odrost dobrze pokryty.
2. Safira kwiat wanilli, ładny naturalny słoneczny odcień blondu, odrost dobrze pokryty,
3.Loreal excellence 10.21, kładziony na włosy wcześniej rozjaśnione z baleyagem, właściwie tylko lekko muśnięte kolorem, odrost złapał na kolor z pudełka (prawidłowo jednak w stosunku do rozjaśnionej długości niestety się odznacza...), kondycja włosów ok, lekko przesuszone końce.
4.Na loreal'u excellence 10.21 zrobiłam kilka pasemek z wierzchu natural&easy 522, ładny srebrzysty bardzo jasny blondzik.
5.Garnier color naturals 3 ciemny brąz, kładziony na jakąś farbę blond, wychodził bardzo ciemno wręcz czarno, jednak po kilku myciach wypłukiwał się do tego ciemnego brązu, odrost ładnie pokryty, włosy pamiętam zawsze były w świetnej kondycji, bardzo błyszczące i miękkie

Wszystkie te farby były kładzione na już farbowane włosy na jakiś odcień blondu, niestety już nie pamiętam od czego zaczynałam Mój naturalny kolor to średni blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0668 (Kopiowanie) md.jpg (16,9 KB, 651 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0863r.jpg (15,2 KB, 639 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5217r.jpg (22,0 KB, 620 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5097.jpg (41,3 KB, 652 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00057r.jpg (17,9 KB, 756 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-05 o 23:50
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując