Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Roztepy a opalanie?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-29, 11:12   #23
ulaula107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 57
Dot.: Roztepy a opalanie?!

Dziewczyny ja też mam rozstępy które mi strasznie przeszkadzaly ale teraz mozna powiedziec ze sie jzu do nich przyzwyczailam
Po pierwsze: kremy pomagają tylko nie licznym, wypróbowalam ich setki i wydalam mase kasy na nie a jednak nic mi nie pomogły , jezlei są one w stanie dopiero powstawania to warto uzywac kremy bo zapobiegaja troszke ich powstawania , przy tym mozna robic masaze
wazne jest tez chartowanie skóry , na przemian stosujcie na miejsca w ktorych macie rozstepy cieply i zimny prysznic, wiem niezbyt to przyjemne ale dobre
co do opalania to ja tze lubie miec opalona skore , oczywiscie opalam sie jednak te miejsca szoruje pelingiem . trudno ze sa jasniejsze, ale rozstepy na jasneijszej skorze sa mniej widoczne .
jezeli obserwujecie u siebie , fioletowe badz czerwone rozstepy to znaczy ze sa w fazie powstawania , takze radze zastosowac sie do tych rad, aby zmniejszyc ich powstawanie
aha na ich rozwoj wplywa takze to co jemy !!! radze zrezygnowac z chipsow , chrupek, zbyt duzej ilosci slodyczy , fast foodow wogole niezdrowej zywnosci
ulaula107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując