Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Babor Cosmetics?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-04-02, 06:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kosmetyki BABOR

Hej!
Ja mam kilka ich kosmetyków. Nie wiem jakich Ty potrzebujesz - ja używam do cery tłustej. Warta polecenia jest seria Baborisan - miałam taką emulcję do oczyszczania cery, którą można także stosować zamiast kremu (50 zł) i krem tonujący, który bardzo ładnie wygląda na twarzy latem, ma delikatny kolor i pięknie stapia się ze skórą. Niestety jego objętość (15 ml) jest niewspółmierna do ceny (37). Używałam też kremu na noc do cery tłustej z serii Pur. Jak dla mnie cięzki, nie polubiłam go na tyle, żeby kupić drugi raz, kosztuje 51 zł. Mam też taki zielony żel do mycia twarzy (87 zł) - dobry, oczyszcza, a nie przesusza zewnętrznej warstwy cery i tonik - przez chwilę bardzo "lepi się" na twarzy, ale potem się wchłania (72 zł). Ogólnie rzeczywiście są to dość dobre kosmetyki, a ceny wahają się od średniej półki do baaardzo wysokiej, zwłaszcza kremy do cery suchej - grubo ponad 200 zł. Aha, jeszcze jedno - jak dla mnie więcej relaksu zapewniają mi kremy np. Lancome, o wiele piękniej pachną i chyba lepiej się wchłaniają 9przynajmniej od tych, które stosowałam). To chyba wszystko, mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Pozdrawiam - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując