Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-29, 13:28   #4266
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
nom,za trzysta kilkadziesiast zlotych mial je w ofercie jakis sprzedawca na all,reklamowal jako prostownice,ktora uzywa min.madonna(nie wiem czemu to zapamietalam)No,ale ostatnio jesli pojawiaja sie na all to w bajonskich cenach...
kurde tak bardzo chciałabym przestestowac fauroka i ghd
nikt ze znajomych nie ma;/ a sama sobie nie kupie bo mam moja game i mam nadzieje ze bedzie słuzyc lata

Cytat:
Napisane przez karingo
Dziewczyny mam pytanie kilka dni temu dotarła do mnie moja prostownica tondeo z regul. Troche elektryzują mi sie po niej włosy,chociaż w opisie było ze płytki ceramiczne maja zapobiegac elektryzowaniu. Nie wiem co z tą kontrolką najpierw miga jak sie nagrzewa, potem jak juz prostuje pali się jednostajnym swiatełkiem i po chwili zaczyna znowu migac, wiec juz zgłupiałam. No i te stykanie płytek płytki idealnie stykaja sie tylko z przodu im dalej to jest taka 3 mm szczelina czy u Was tez tak jest? No i ostatnie pytanie, z tego co wiem to tonedeo i gamma to prawie to samo tylko gamma produkowan we Włoszech a tondeo a w Niemczech, tymczasem na kartoniku mojej prostownicy tondeo jest made in Italy. Napewno mam tondeo a nie gamma by tondeo.Bardzo prosze użytkowniczki tej prostownicy o wypowiedz bo nie wiem czy mam ją reklamować.
niewiem czy kontrolka ma maigac, ale chyba tak
poprostu jak sie nagrzeje do konca to juz nie miga, a potem znowu zaczyna sie nagrzewac
płytki sie wyrobia
wiesz gdzie jest problem? trzeba umiec prostowac włosy
kiedy bierzesz włosy do prostowania to ich ilosc nie moze przekraczac wielkosci płytki, jak bedziesz tak robic to sie nie będą elektryzowac

Lena
cos ty nic nie miga

Paula
kazda z nich to dobry wybór
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora