Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Pauli
Wątek: Kosmetyki Pauli
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-23, 19:08   #4
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Kosmetyki Pauli

to ja pozwolę sobię zacytować opinie z innego wątku na ten temat
rzeczywiście strasznie to wszystko rozsypane :0


Cytat:
Napisane przez Madlaine
ceny rózne, najlepiej wejśc na europejską stronę Pauli i popatrzec

http://www.paulaschoice-eu.com/shop/

ja jestem zadowolona, i to bardzo, zwłaszcza z serum i kremu, nie pamiętam już, kiedy moja twarz posmarowana nawilżającym kremem rano nie chciała pić po kilku godzinach, a teraz nie musze nic z nia robić aż do pójścia do łózka
Cytat:
Napisane przez Madlaine
ja kupiłam to serum, trudno na razie cos napisać o jego działaniu, za krótko na wymierne efekty, ale na pewno nie podrażnia, szybko się wchłania, nie świeci sie na twarzy, ma postać gęstego żelu, nie podrażnia skóry wokół oczy, nawet nałozony na obie powieki nie migruje do oka. Jest bardzo komfortowy w użyciu, stosuję na całą twarz wieczorem i dodatkowo na okolice oczu rano, pod krem nawilżający, bloker i make-up
Cytat:
Napisane przez mona812
Od kilku dni uzywam 2% kwasu BHA od Pauli i troche skora mi sie wysuszyla ,ile czasu od nalozenia musze poczekac zeby nalozyc jakis nawilzacz np kwas hialuronowy
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Jakąś godzinkę, jeżeli skóra mocno się ściąga, ja po kwasach Pauli już nic nie kładę. Na twoim miejscu kwasów nie kładłabym codziennie jeżeli skóra tak reaguje. Spróbuj z małymi przerwami, np. 2 dni kwasy, 1-2 jakiś inny specyfik odżywczy.
Cytat:
Napisane przez mona812
Wlasciwie to zle napisalam bo nie wysuszyla tylko taka sciagnieta sie zrobila po nalozeniu kwasu ale i tak sprobuje tak jak radzisz czyli z przerwami ,sliczne dzieki za rade .
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Moja wersja kwasów Pauli to emulsja, a właściwienawet lekki kremik do ciała, którym z powodzeniem smaruję całą buźkę (bo wychodzi bardziej ekonomicznie za całe opakowanie). Nie stosowałam wczesniej kwasów jakichkolwiek, więc nie wiem, czy w ocenie będę miarodajna. Mnie nie uczula, ładnie znikają po nim pojawiające sie niespodzianki, odczuwam lekkie mrowienie w pierwszym momęcie po nałożeniu na twarz, ale znika ono po paru sekundach. Jakiś efektów specjalnych w postaci znikających porów raczej nie zauważyłam, może lekkie ich zwężenie.
Na kwasy AHA zawsze źle reagowałam, a pozatym gdzie niegdzie lekko popękane małe naczyńka, więc wolałam nie ryzykować.
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Dokładnie jest to ten specyfik http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...D4F138&pid=566
i chociaż w opisie jest lotion, to według mnie jest czymś bardziej w stronę lekkiego kremiku, bo dosyć tępawo wychodzi z butelki, tak jakby był tam zasysany (sorry za określenie ), ale jak go wydobędziesz, to bardzo fajnie się rozsmarowuje i wchłania. Stężenie kwasu salicylowego takie samo jak w produktach do twarzy, w butelce 2 x więcej, więc po co przepłacać.
Cytat:
Napisane przez Lanaa
Przejrzyj wszystkie wątki o kwasach, jest tego dosyć dużo, na KWC widziałam też opinie o preparatach Pauli, linka do jej strony masz powyżej, ja nie jestem też jakoś specjalnie wypryszczona, ot pojawiają się od czasu do czasu jakieś niespodzianki. Kwas w wersji jakiej ja używam nie wywołuje jakiś specjalnych efektów, ale z całą pewnością ładnie uspokaja moją cerę. Pamiętaj jedynie, że żel będzie działał mocniej od emulsji czy kremu. Dopiero niedawno zaczełam stosować kwasy, więc może jeszcze ktoś bardziej kompetentny coś ci doradzi.
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując