Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-06, 21:53   #3082
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
No to może na : WESZ ( wiecznie eyeliner shiseido znajdująca) Wesz łatwo zapamiętac, krótki , wpada w ucho.

Ja nadal uczę się nim posługiwac, ale nie dam za wygraną Wiem, że może być tylko lepiej
WESZ? pojechałaś... dobrze, że Guarana się nie obrazila
Guaranko, wybacz za Lip, ona nie chciała, tak się jej palnęło

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
E tam, nie chcę się podzielić Mogę się podzielić na co czekam z tru

1/ Lancome - Fatale Mascara Set: Fatale Mascara Noir 6.5ml + High Resolution Eye Cr. 5ml + Bi Facil 30ml 3pcs
2/ Helena Rubinstein - Surrealist Mascara - #02 Surreal Brown
3/ Shiseido - The Makeup Hydro Powder Eye Shadow - H2 Whitelights
4/ Elizabeth Arden - Sheer White Protective Daytime Cream SPF 30 ( Travel Size Tube )
5/ Lancome - High Resolution Coffret: Serum+High Resolution Cream+ Eye Cream+Cleanser+Toner+Foun dation 6pcs+1bag
6/ Smashbox - Eye Illusion Transforming Eye Shadow


Widzę Layla, że już spożytkowałaś cały Magnetism I zastanawiam się czy oddać Ci to co sobie odlałam na wypadek, gdyby kiedyś mi się spodobał. Pewnie było by tego 20-30 ml ?
ten cień shiseido napewno będzie cudny! dwie maskary? szalejesz
fajne zakupki mówisz odlałaś sobie 20 ml? hm.. smakowite te 20 ml, tylko najgorsze jest to, że ja jestem jednak łasa na ładne buteleczki i nie wiem też co mogłabym Tobie oddać wzamian. Kurczaki, jakbyś miała dużą butlę, to oddałabym bez wahania mojego Diora, tylko on duży jest 80 ml. a tak.. lipa..
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ghotic, piękna kolekcja
Zazdroszczę Pink May i Shimmera Poluję na nie od dawna i ciągle nie ma na tru bbuuuuu...
Nie chcesz się pozbyć Pink May?;>
Jak się sprawują cienie Clarinsa? Mam ochotę kliknąć Nude Shimmer ale nie wiem jak z trwałością i jak duża z nich skamielina
mi się wydaje, że te cienie to jakoś od dawien dawna są na rynku, ale mają trwałość do 5 lat, to chyba nie mieszczą się jeszcze w ramach zeschniętego betonu.

Gothic, to z tym granatem daj znać, jakby coś

a w ogóle, to gdzie Kamisio? żyje czy jak? zapomniał o swoich najdroższych koleżankach, tak oczekujących fachowych porad oraz jakiegoś natchnienia
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora