Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:31   #12
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

oo, hehe, fajny watek Ja sie zakochalam w Beneficie jakies polotra roku temu przegladajac amerykanska Sephore...wyprosilam wtedy od kolezanki z USA o przeslanie mi na probe ich palety/probek realness of concealness bo tak slicznie wygladala... Od razu zakochama sie wtedy w rozswietlaczu High Beam i korektorze Boi-Ing

Mam jeszcze z Benefitu konturowke z gumka do ust Calkiem, calkiem jest, ale konturowek rzadko uzywam i sypkie cienie do oczu Show Offs ktore uzylam do tej moze ze 2 razy i moge powiedziec tylko, ze nie zauwayzlam nic nadzywczajnego, ot sypkie cienie.
Moim ostatnim zakupem jest za namowa kusicielki Aaliyah rozswietlacz hollywood glo. Jeszcze go dokladnie nie obczailam, uzylam na razie raz na impreze, mieszajac z podkladem, wiec niewiele zauwazylam w ciemosciach Moge tylko powiedziec, ze ocieplil mi skore i podoba mi sie, ze nie nadaje efektu zarowy, tylko deliaktny, zdrowy polysk. Ma minimalne drobinki... Moglby miec ladniejszy zapach, bo pachnie po prostu chemia i tego w nim bardzo nie lubie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51X7yoO4e3L._SS500_.jpg (61,6 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 415F6BW9XKL._SS500_.jpg (25,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41Y8uil4awL._SS500_.jpg (29,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41PH2QZZ0PL._SS500_.jpg (30,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 410T5YKA7WL._SS500_.jpg (29,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41KK7NE60DL._SS500_.jpg (28,6 KB, 139 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując