Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-26, 13:13   #83
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Oczy Gleboko Osadzone

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Rzyrafka - sprobuj narysowac kreske tak (aby wyszly kocie oczy) - kredka lub eyelinerem, ale lepiej kredka narysuj kreske blisko nasadu rzes, przy zewnetrznym kaciku grubiej. Pedzelkiem "kocim jezyczkiem" rozetrzyj delikatnie te kreske w gore, po skosie na zewnatrz.
A mozesz dodac tez fotke oczu z zamknietymi oczami z boku? Tak sie nad czyms zastanawiam...
fotki z boku zrobilam juz w kresce bo tak mi sie spodobaly ze je sobie zostawiam alez ja kombinowalam strasznie z tym a wystarczylo tak niewiele . nie roztarlam jej jak kazalas bo ta kredka jest za stara isie rozetrzec nie da, a po drugie wydaje mi sie ze musialabym bardzo wysoko wyjechac zeby bylo to widoczne. ale popróbuje czarnym cieniem jeszcze. i na koniec mala prosba : moglabys zaznaczyc mi strzalkami na swojej kolekcji ktore to sa kocie jezyczki? i czy powinny byc miekkie czy twarde. jesli chodzi o pedzelki to ze mnie tabula rasa bardzo dziekuje za udzielone porady
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2006-11-02 o 09:35
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując