Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto używa podkład Max Factor - beautiful skin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-20, 20:10   #14
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Właśnie też się ostatnio zastanawiałam, czy ten podkład jest nadal dostępny- u mnie w mieście raczej go też nie widziałam tyle tylko, że to cokolwiek rzadko można znaleźc...
Poza tym ja mam cerę mieszaną, która czasem świeci się 30 minut po umyciu. Nie stosuje kremów matujących, gdyż u mnie powodują efekt odwrotny. Twarz matuje wiec pudrem. I ostatnio bardzo rzadko używam pudrów sypkich badź prasowanych. Nigdy nie używałam kompaktów. Polegam jedynie na podkładach. I powiem tak- beautiful skin był chyba najlepszy z tych, które miałam. Facefinity jest już dużo gorszy i kolorki jakieś takie mało -hmmm jakby to nazwac...- robią twarz na "płasko", Lasting Performance jest dla mnie zdecydowanie za gęsty i za ciężki. Z Air Wear też nie byłam zadowolona.
Polece Ci puder, który mnie urzekł. Troszke matuje- moja cera (bez sypkiego) świeci się tak po +/- 3 godzinach. Ale za to jest delikatny, cudnie nawilża suche partie, ładnie pachnie, kryje niektóre niedoskonałości i nadaje cerze piękny odcień. To podkład marki Pupa. Niestety zapewne jest drogi i nie wiem, czy można go kupić osobno, ale na pewno w różnych rodzajach palet jest ( ja mam właśnie taką ).
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując