Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto używa podkład Max Factor - beautiful skin
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-20, 20:12   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Ta seria Beautiful Skin - pomadki oraz podkłady - została wycofana juz dość dawno, pamiętam Madonna była twarzą Raczej już tego podkladu nie znajdziesz, a nawet gdyby to lepiej nie kupować - wycofano go już spory czas temu i istnieje duże prawdopodobieństwo że podkład będzie przeterminowany. Miałam kiedyś szminkę z tej serii - była świetna
Używam właściwie wyłącznie podkładów z górnej półki, dwa razy tylko znalazłam coś godnego uwagi za niższą cenę. Air Wear Loreala oraz Facefinity Maxa Factora - cóż, oba juz wycofywane, ale jeszcze są w sklepach i można je upolować. Ideal Balance w moim odczuciu już był dużo gorszy (miałam próbki) a Cashmere Perfect, któy miał zastąpić Air Weara to już jakiś senny koszmar... najgorszy podkład z mozliwych

Czy zawsze jak cos jest dobre firma musi to wycofać aby wprowadzic coś "lepszego"? W młodości wczesnej używałam takiego swietnego podkładu matującego Bourjois w białej tubce. To był hit! Potem tubki były chyba pomarańczowe i już w moim mniemaniu gorsze, a potem w ogóle weszły jakieś inne podklady i już zupełnie straciłam serce dla firmy...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując