Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-21, 12:46   #2834
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Sollcia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to po prostu kontynuowałam branie tak jakby nic się nie zmieniło. owszem są "delikatniejsze" ale skoro są panie które od początku biorą yasminelle i je to zabezpiecza to nie widzę powodu by mnie miało nie zabezpieczyć pomimo iż brałam mocniejsze. Normalnie zrobiłam przerwę 7 dniową i 8 dnia zaczęłam opakowanie Yasminelli, tak czy siak kochałam się z partnerem dopiero po 4 tabletce, także nie ma obawy
Sollcia, wybacz, ale trochę Cię postraszę, zasada nie robienia przerwy jeśli przechodzi się z preparatu o większej zawartości hormonów na taki o mniejszej pozwala zachować ciągłość antykoncepcji, w przeciwnym razie ten spadek hormonów (niższy poziom w nowych tabletkach) może zostać odebrany jako sygnał na owulację. Nie wiem dlaczego lekarz Cię nie poinformował. Zmieniałam tabletki w ten sposób i takie informacje otrzymałam od ginekologa. Myślę, że powinnaś się zabezpieczać teraz dodatkowo.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora