Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-18, 15:24   #393
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyki tu i tam-bolało, czy nie?

Cytat:
Napisane przez Izuskaxdd Pokaż wiadomość
Skoro ktoś przychodzi i sam mówi, żeby mu przekłuć to przekłuwam.
Kilka razy się pytam czy na pewno, a skoro na pewno to na pewno. Pępek czy brew nie bałam się. Ale proste, że języka bym nie pozwoliła przekłuć byle komu. Ja rozumiem, że może coś się stać , ale jakoś nie specjalnie się boje.
A i nie wiem co mają do rzeczy twoje nerwy, bo to moja sprawa w jaki sposób przekłuwam. Ja tylko wypowiedziałam się w tym wątku tak jak było u mnie.
Cytat:
Napisane przez Izuskaxdd Pokaż wiadomość
Samiii raczej przy przekłuwaniu ucha nic się nie może stać. Pępek przekłuwałam może kilka razy w tym sobie. Nie przekłuwałam nikomu brwi tylko robią to moi znajomi. Nie boje się po prostu i tyle.
A z tą opadniętą brwią może na prawdę inaczej to rozumiemy.
owszem, moze sie cos stac. mozesz kogos czyms zarazic, a i siebie przy okazji tez. nie bez powodu przy ingerencji w cialo szczegolow dba sie o STERYLNOSC, zarowno przy piercingu jak operacjach w szpitalu
A pepek, pomijajac sterylnosc, nalezy odpowiednio przekluc, nie za plytko, nie za gleboko etc.




Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
krótkowzrocznie patrzysz. jak zrobisz komuś krzywdę, nawet na jego życzenie, odpowiadasz za to



swoją drogą, może ktoś z Was kojarzy, te tunele czy jak się o zwie, kolczyki z dziurą w środku
czy jak się wyjmie taki kolczyk z ucha to ono się obkurczy i wróci do "normalnego" wyglądu, sprzed włożenia tunelu?
dokladnie ale co zrobic, skoro ta osoba nie ma w ogole wyobrazni...

im wiekszy tunel tym gorzej potem z 'obkurczeniem' kanalu, ale z tego co wiem, nie mozna generalizowac, bo sa przypadki, gdzie z dosc duzych ucho wraca do normalnosci.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując