Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na odżywienie włosów-watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-05, 14:12   #246
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Maseczki, domowe sposoby, pielęgnacja! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez lelkkaa Pokaż wiadomość
dzięki bardzo

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

ale nie wiem dlaczego, ale mam takie wrażenie, że nie niektóre specjały mogą mi zaszkodzić. mam taką dziwną skóre głowy. Mam takie małe strupy białe,,, i nie wiekm co to jest. nie swędzi to ani nic w tym rodzaju.
te białe strupki mogą być wynikiem alergii i braku tolerancji Twojej skóry głowy na jakiś składnik szamponu lub odżywki, którą używasz.
Używaj szamponu do delikatnej skóry głowy, nie inwazyjnego, mało nafaszerowanego cudownymi środkami. Najlepiej uruchom wyszukiwarkę
Nafta kosmetyczna faktycznie jest przydatna, ale stosuj ją raczej na same włosy, niż skórę głowy, skoro masz z Nią jakieś problemy.
Mnie swego czasu na skórę głowy pomogł Wax zmieszany z żółtkiem kurzym ( ale od prawdziwej kury ze wsi, która sobie chodziła po ogrodzie i dziobała robaczki - jaja z marketów i sklepów są okropne, a zabarwienie żółtka na ładny kolorek polega na dodawaniu syntetycznego karotenu do pasz , ) oraz olejem rycynowym, może też być inny. Jest wątek o olejach.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując