Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mycie głowy bez wody....czy jest sposób?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-07, 16:29   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: mycie głowy bez wody....czy jest sposób?

Byłam. Panie były tak niemiłe, jak to tylko możliwe. Pytałam się każdej z nich (3 tam sa), ale usłyszałam tylko "tak, coś takiego było, ale ja dobrze nie pamiętam." To było jakiś rok temu, panie cierpią na demencję starczą, jak widać. Wiem tylko, że na pewno coś takiego było, nazwy firmy panie sobie za żadną siłę nie mogły (nie chciały?) przypomnieć. Chyba im nie szło, bo pamiętam, że przez miesiąc stał karton z napisem "Promocja" i te szampony (niecałe 10 zł kosztowały). Zaglądałam jeszcze do paru drogeryjek, ale nie znalazłam. Może poszukaj, popytaj, pogrzeb w Internecie?
A jeśli się nie uda, spróbujcie myć głowę po kawałeczku (na przykład samą grzywkę), tuż przy skórze, tak żeby ominąć rankę (upierdliwe to, ale się da, kiedyś próbowałam myć grzywkę będąc ubrana już wyjściowo [img]icons/icon7.gif[/img] ) - odrobina wody na dłoń, moczymy, ociupinka szamponu itd. Albo chociaż mokrą szmatką, z odrobiną szamponu. Jeśli kawałek nie będzie umyty, to nie będzie to bardzo widoczne!
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując