Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-04, 20:42   #15
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 152
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
ja też Ci pozwolę się nie wypowiadać uwielbiam i serial i styl oglądałam "gossip girl revealed" czy jakoś tak, gdzie opowiadali własnie o strojach, dla Sereny inspiracją była Kate Moss, Blair miała mieć wyszukane stroje zaprojektowane przez jej serialową mamę w każdym razie jak wymieniali marki to były Chanel, Dior, Balenciaga, Prada, Miu Miu, J. Choo, Louboutin, Blahnik... no cóż .. zawsze można znaleźć coś podobnego...
Też oglądałam te filmiki na temat ciuszków z serialu, są świetne i dużo można się z nich dowiedzieć na temat postaci. Co do marek odzieżowych to się nie dziwie że są z najwyższej półki, bo w końcu grają bogate panienki i muszą to pokazać
Od dawna podobały mi się białe koszule łączone z krawatem i inne stroje lekko eleganckie a za razem seksowne, a ten serial pokazuje je najlepiej. Nawet nie musimy mieć dużo kasy, aby ubrać się w a'la mundurek szkolny czyli białą koszulkę, krawat, sweterek lub marynarke, spódniczkę i kozaczki. Dla mnie to sexi strój,ale dość mało popularny i lubiany, a szkoda,bo chyba nie jedna z nas chciałaby wyglądać jak S lub B poniżej.
Zapraszam do wzięcia przykładu z dziewczyn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gossip-girl20.jpg (105,7 KB, 583 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gossip-girl-episode-3.jpg (142,8 KB, 684 załadowań)
siennamiller jest offline Zgłoś do moderatora