Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przekrwione oczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-05, 13:17   #9
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: przekrwione oczy

justy napisał(a):
> zeby uzyskać natychmiastowy efekt wybielenia, można zastosować krople obkurczające naczynka- napopularniejsze to Visine, jest też Starazolin, Betadrin też (teraz na receptę). jest tylko jedno duże A L E - te krople zbyt czesto stosowane utrwalą i nasilą zaczerwnienienie.

Visine-mi na zaczerwienienia pomagają, mają polski, tańszy odpowiednik - jest to właśnie Starozolin. Jeżeli masz często przekrwione oczy to radze używać ich sporadycznie bo tak jak napisała Justy utrwalają i nasilają zaczerwienienie!! Ponad to długotrwałe stosowanie może spowodować wiele skutków ubocznych min. brak łez. Mnie poprostu zaczęły z czasem kłuć i szczypać i musiałam zmienić. Acha jeżeli używasz soczewek kontaktowych należy je zdjąć przed zakraplaniem oczu.

Najlepiej wybrać się do okulisty (nie wiem jak teraz ale ja szłam do lekarza ogólnego po przekaz do okulisty - wtedy bezpłatnie) zbada Ci oczka i dobierze odpowiednie krople Mam ten sam problem - a zaczerwienienie oczu nasila sie gdy jest coraz cieplej szczególnie w lato ( u mnie to spowodowane jest po części alergią przez co kropli muszę kupować mnóstwo ) ewentualnie zapytaj w aptece napewno coś doradzą. Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując