Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-16, 19:15   #1503
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jeju, mam już moje zamówienie próbki podkładów, korektorów, i duzy light-neutral, memphis rose i pedzel do rozu *.* Ale będę miała testowania w weekend. Bo dopiero w weekend sie dorwę pewnie do twarzy w świetle dziennym, bo w tym sztucznym to praktycznie każdy kolor na mnie dobrze wygląda Ale za to w koncu udalo mi sie dorwac chyba odpowiedni dla mnie kolor korektora - multi-intensive. Wzielam jeszcze intensive-medium, ale chyba bede sie wymieniac czy cos, bo juz teraz widac ze za ciemny. Abott's tez taki sobie..
Btw. EDM mnie wkurza z tymi ich sloiczkami, czy im sie kiedys uda wyprodukowac takie, z ktorych nie bedzie sie sypac?

A co do filtrów to będę musiała się pewnie na nie wkrótce przerzucić, bo chciałabym kwasy jakieś mocniejsze wypróbować.. ale jednak cena avene mnie aktualnie odstrasza, a z lirene i innymi taniochami wole nie kombinować przy mojej cerze.. zwłaszcza, ze sporo osob pisze ze zapycha

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2009-12-16 o 19:20
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora