Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealne kosmetyki naturalne!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 18:05   #20
colorandculture
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: idealne kosmetyki naturalne!

nafta kosmetyczna:
-petroleum -nie zapycha
-castor oil -nie zapycha
-perfum -to chyba niemożliwe żeby zapchalo;]

zorza83, wysusza i goi? to czym sie różni od pasty cynkowej, pichtowego i miliona innych tego typu skaładników naturalnych? jest lepszy? czy taki sam? kto wie niech powie;]

Summer Vine używasz rycynowego? po jakim czasie byly efekty? jakie efekty? czy po trwałej rzęs myślicie, że jakbym stosowała to by nie wypadały i nie łamały się? czy kogoś rycyna uratowała to czyms podobnym?

Doruś, jako taki tonik to bez zmywania, bo on ma też nawilżać, noralizowac, to nie maseczka. Ale z pichtowego można robić tez takie miksturki do zmywania. Sa mocno oczyszczające, bakteriobójcze.


pozwolicie, że powtórzę tu jeszcze część mojego poprzedniego postu, bo takie rzeczy się szybko gubią i zapomina sie o nich...:

szukam i szukam jakiejś stronki gdzie byłyby wszystkie wypisane te naturalne kosmetyki z zastosowanie i opisem działania. żebysmy wiedzialy czy sa komodogenne, czy podrażniają. może któraś znajdzie?

cassatta, ile smarowałaś blizny tym olejkiem? ile kosztuje? czy działa tez na przebarwienia? jesli nie, to co może działać na przebarwienia?(prócz kwasów). powiedz jeszcze cos o tym serum Flavo c z BU prosze

Relyah czy ten olejek z herbacianego działą tak, że po prostu wysusza krostkę? bo wtedy może wystarczy maść cynkowa?




dziewczyny, ale sie cieszę, że mój wątek a tekie wzięcie naturalne kosmetyki to ostatnio mój nawiększy bzik! (ale nie koniecznie te drogie, ekologiczne z milionem składników) pozdrawiam
colorandculture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując