Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowe pędzle, załamanie powieki-problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 12:38   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: nowe pędzle, załamanie powieki-problem

1 - jeżeli chodzi o nakładanie różu to najlepiej podpatrz jak to się robi na jakiś filmikach na youtube (np u dulcecandy87)
jeżeli o mnie chodzi to ja ścięty pędzelek do różu z produktem przykładam do buzi tak ze włosie (ścięta strona) jest do dołu, dłuższe do góry - czyli tak jakby pionowo, przykładam do policzka i przeciągam w stronę skroni tak jakby lekkim półkolem (omijam okolice oka gdzie nakłada się rozświetlacz) no i tak kilka razy aż wszystko się ładnie rozetrze

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1293714944 (rozpiska z cennikiem pędzelków inglot)
i tak jeżeli o mnie chodzi to najlepiej podkreśla mi się zewnętrzny kącik oka pędzelkami w typie 7FS czyli takich ściętych - bo po prostu idealnie wpasowują się w oko (jest też świetny do podkreślania łuku brwiowego), natomiast bardzooo przydatny jest również pędzel do rozcierania np. 6SS
i właśnie takie pędzelki bym dokupiła

a jeżeli chodzi o moje "podejście" do pędzli 15BJF i 3P to ja pędzli w typie 15stki używam do broneza a w typie 3 do różu no ale myślę że to kwestia indywidualna
fajnie do różu sprawują się też duo fibre czyli takie jak 27TG

ale może się wypowie ktoś jeszcze kto ma większe doświadczenie :P
btw. jest wielkii wątek o pędzlach więc skoro już zaczęłaś ten wątek to może napisz do moderatorki i poproś o połączenie albo coś a na przyszłość najpierw korzystaj z wyszukiwarki
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując