Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas pirogronowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-29, 19:31   #125
ptysiol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Kwas pirogronowy

hej!ja mialam robiony pierwszy peeling pirogronowy w piątek...póki co ciężko mówić o efektach bo jest na to za wcześnie...ale mogę napisać coś o samym zabiegu.Ja zabieg wykonywałam u polecanego dermatologa który ma bardzo dobre opinie...przez dwa tygodnie stosowałam differin i jakiś płyn robiony w aptece (receptura pani dermatolog...w sumie ok). Zabieg miałam robiony mocniejszym stężeniem (słowa pani dermatolog)niestety nie spytałam jakim...jeśli chodzi o sam moment zabiegu to kwas miałam na twarzy 4 min przy czy na skroniach i czole troche szybciej trzeba bylo zneutralizować.Piekło strasznie ale dało się przeżyć. Po zabiegu nawet czerwona nie byłam..no trochę na pewno ale myslałam że będzie gorzej. Niestety w dwóch miejscach (przy skroni i pod nosem) zrobiły mi się ranki...takie troche jak "wyżarta" skóra ale następnego dni zaschły już sie z nich nie "jączy". Obecnie (czyli dwa dni po zabiegu) skóra zaczęła się łuszczyć, w niektórych miejscach skóra jest taka zbrązowiala zeschnięta. Stosuję do myci physiozel i natłuszczam nivea soft. Napiszę za kilka dni jaki jest efekt. Rada dla osób wybierających się na zabieg...zarezerwujcie sobie kilka dni wolnego!Jeśli chodzi o wynonywanie zabiegu w domu to ja w życiu bym tak nie zrobiła...co więcej bałabym się go wykonać u kosmetyczki(chyba że miałabym do niej ogromnie zaufanie i widziałabym inne osoby u których to robiła). Ja miałam robiony zabieg u dermatologa a i tak mam w dwoch miejscach takie ranki które jak na moj gust nie powinny się pojawić...pozdr
ptysiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując