Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warkoczyki-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-09, 21:35   #1787
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
Mam warkoczyki od tygodnia. Jest super. nie bolała mnie nawet skóra głowy od nich. trochę zastanawiałam się czy to nie dziwne
ale zaniepokoiło mnie to, że skóra miejscami się łuszczy i pojawiają się takie ranki. i strasznie mnie swędzi głowa i muszę się podrapać bo nie mogę ;D ale boję się, że jak będę się dalej drapać to rozwalę warkocze.

co mam zrobić z tymi rankami? jaką maścią smarować?

kupiłam sobie odżywkę i szampon better braids. miała któaś z Was ten zestaw? pomaga?
ja mialam te kosmetyki-szampon jest otyle fajny,ze w sprayu-poza tym zadna rewelacja. jak juz nie bedziesz mogla wytrzymac to kup kwas borny i smaruj

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich !!!

Dawno mnie tu nie było, a widzę kilka nowych osób
Ja już chyba 8 raz robię sobie sama warkoczyki dziś zaczęłam o 12 i nawet nie mam połowy, ale mam nadzieję, że jutro do wieczora będą już wszystkie

wklejam swoje zdjęcie
świetnykolor.ja mam tym razem całe czarne.
plotłam po 2 godziny przez kilka dni.

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
Bagladyshop weszłam dziś na Twojego bloga, masz bardzo fajny styl i w życiu bym nie powiedziała że masz męża i dziecko swoją drogą gratuluje, wyglądasz bardzo młodo ale szkoda ze na tym blogu tak mało fotek samych warkoczyków :P
o dziekuje- to miłe co piszesz.moze faktycznie powinnam wklejac wiecje fotek warkoczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warko.jpg (97,6 KB, 192 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-07-28 o 22:41 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując