Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja- ratunkuuu!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-29, 20:32   #29
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Cytat:
Napisane przez styska
Hej, ja uzywam depilatoru na lydkach i jeszcze nigdy nie zauwazylam wrastajacych wloskow a uzywam go od 2 lat. Co do nie dzialania kremow to znam z wlasnego doswiadczenia mialam problem z okolicami bikini, nic nie dzialalo kremy nie dzialaly na wszystkie wloski i mi pozostawaly pojedyncze, do pianki nie mialam cierpliowsci bo mi splywala Nauczylam sie depilowac miejsca biki depilatorem ale w niektorych tych najbardziej wrazliwych miejscach uzywalam maszynki, ale przez przypadek znalazlam w domu Krem do depilacji Joanny Sensual takie brazowe opakowanie i o dziwo w miejsach delikatnych uzywam tego kremu ii uwaga wszystkie wloski znikaja, nie ma czerwonych krostek, skora jest gladka jakby tam nie bylo nigdy wloskow. Jestem w szoku bo veet nie mogl sobie ze mna poradzic a tu prosze taka Joanna dala rade
Ja używam od niedawna plastrów, u mnie efekt jest przez conajmniej miesiąc, kropki są tylko 1 dnia i ogólnie plastry są ok .
Teraz przerzucam się na maszynkę, jak na razie używałam 3 razy i efekt jest moim zdaniem za krótki...po 2, 3 dniach muszę powtarzać zabieg.
Cieszę sie za to, że moje włoski wolno odrastają .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując