Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieświeży makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 13:32   #26
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Nieświeży makijaż

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A ja jestem w szoku, że kobiety - niby dorosłe i światłe ciągłe wierzą w jakiś durny, PRLowski mit, że kosmetyki kolorowe (nowoczesne) niszczą skórę.

Pewnie - źle dobrany podkłąd może, np pozapychac pory, ale nie można uogólniac, że makiją niszczy skóre.

Odpuście sobie w ogóle odpowiadanie na takie posty, skoro wypisujecie inforacje nie prawdziwe i robicie młodej wode z mózgu.

Zgadzam sie ze stwierdzeniem, ż epielkęgnacja to podstawa i najpierw trzeba wyleczyć cerę, a potem się malowac.

Szczezrze odradzam kosmetyki matujące - pogarszają tylko stan cer mieszanych i tłustych. polecam Ci lekturę watku ocerach mieszanych na Biochemii Kosmetycznej.
ja nie tyle wierze z poprl-owski PR o ile posluguje sie ogolnodostepna wiedza...chociazby fakt, ze wiele podkladow zawiera silikony, ktore potrafia uczulac i zapychac( sama jestem przykladem) wiec taki podklad chyba nie pomoze osobie z okreslonymi tendencjami? wielokrotnie tez pisano i mowiono o tym, ze podklady ciezkie i nieodpowiednio dobrane zaburzaja oddychanie skory, argument ze "jedynie zle dobrane kosmetyki moga szkodzic" tez ciezko obronic , poniewaz zastanowmy sie ile tak naprawde kobiet( nie mowiac o 15-latkach ) potrafi sobie naprawde dobrze dobrac kosmetyki? z tego co sie czyta raczej mniej niz wiecej

i jeszcze wiele o tym mozna by pisac

od siebie tylko dodam ze patrzac na dziewczyny i kobiety, zdecydowanie lepiej wyglada zadbana ,wyleczona cera nie pokryta warstwa podkladu niz taka z podkladem ktory ma duzo ukryc, po prostu, nie mowic juz o komforcie , zawsze wiec bede twierdzic ze lepiej sie skupic na pielegnacji niz "upiększaniu" tu raczej w funkcji "przyslaniania"....i od tego nalezy zaczac a nie od drugiego konca, chyba to i zdrowsze rozwiazanie i w perspektywie estetyczniejsze
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując