Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja cery naczynkowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-03, 00:42   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: SMOCZYCO I INNE ZNAWCZYNIE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Oczywiście że masz rację Cheetah Ja sama używalam Lieraca długo i namiętnie, to dobry krem choć już mi się nieco znudził ale z tym świeceniem w nocy to ja mam odrębne odczucia - w ogóle nie widzę żeby mi coś z kolorem twarzy robił, wchłania się błyskawicznie i jest ogólnie miły (aczkolwiek już się nim mniej zachwycam niż na początku ). Ja mam słabość to tej serii naczynkowej Erisa, zarówno tej zwykłej Lirene teraz jak i Pharmaceris, cenię tonik i maseczkę oraz krem z wit K (zdaje się że przeszedł wlasnie jakąś transformację) ale ogólnie z kremami Erisa musze uważać, lubią zatykac pory... Peelingi enzymatyczne jak najbardziej, choć przyznam się że co jakiś czas używam czegoś delikatnie ścierającego (jakoś tak musze mieć to uczucie dokładnego oczyszczenia). Co do maseczek ja nie używam glinek za często bo jednak za bardzo przesuszają mi skórę ostatnimi czasy. Ja używam maniakalnie maseczek z drożdży bo dobrze mi działają na skórę, zamiast glinki chętnie błotko z Morza Martwego Apisu, a czasem glinka, ale własnie biała (różowa też może być, ale biała jest delikatniejsza jednak). Jeśli glinka wysusza Ci skórę to warto kupić sypką białą, i przygotowując ją dodać może parę kropel oliwy... nie próbowałam jeszcze (lenistwo) ale to ponoć dobra metoda

Rany idę już spać... (z poczuciem dobrze wykonanej roboty, właśnie skończyłam pisaninę) i buziaków moc wysyłam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując