Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZNALAZŁAM KREM NA PODKRĄŻONE OCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-09, 14:09   #10
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: ZNALAZŁAM KREM NA PODKRĄŻONE OCZY

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Aga, a ja jestem ciekawa, czy na pierwsze, delikatne łapki pod oczami też to działa. Jak będziesz coś wiedzieć, daj znać (no chyba że ten problem Cię jeszcze nie dotyczy).
Pozdrawiam - Agnieszka
Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
ten problem też mnie dotyczy , niestety, na razie nie mogę jednoznacznie stwierdzić , ponieważ używam go zbyt krótko dam znać jak będę go używać trochę dłużej , ( informacji na kremiku piszę że działa na kurze łapki ale na każdym kremiku zawsze pisze że jest rewelacyjny na wszystko więc trzeba poczekać. w każdym razie skóra pod oczkami jest świetnie nawilżona i taka miła w dotyku.
Czy ty piszesz do siebie?



Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
ojjej, a ja mam juz dosc dawno ten kremik i... ciagle szukam
myslalam o d-stressie bo lubie firme ale juz sama nie wiem [img]icons/icon9.gif[/img]
Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
i nie służy ci ? tak jak mówiłam tutak wszystkie opinie są indywidualne , mi na przykład wogóle nie służył przez wszystkich wychwalany Primordiale Lancoma ( doskonałośc roku TS , i wogóle wszędzie naj, jak go używalam na dzien to jeszcze jakoś wyglądałam ale na noc , miałam podpuchnięte oczka z okropnymi szaro-sinymi podkówkami, Ja na razie jestem zachwycona tym Biothermu czy dalej będzie taki skuteczny to napiszę.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując