Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielagnacja meskiego ciala.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-20, 17:16   #14
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Pielagnacja meskiego ciala.

A w Twoim przypadku jest to uzasadnione, bo pewnie masz skórę wysuszoną od preparatów na trądzik albo podrażnioną. I taką skórę należy nawilżać. Poza tym kwasów nie stosuje się na wykwity skórne tylko po kuracji antybiotykowej/przeciwtrądzikowej. Nie może być już stanów zapalnych.

Ja już przeszłam wiele m.in. tetracyklinę ale najbardziej pomogło mi diane. Z kolei po zakończeniu poszłam do kosmetyczki i wzięłam całą serię peelingu kawitacyjnego co trzy tygodnie, mikrodermabrazję i się uspokoiło. Teraz chodzę na kuracje bioptron+ propolis połączony z darnsonwalem i uważam, że rewelacja.
Poza tym ja używam kremu clinans który kupuję w gabinecie kosmetycznym jest to krem w formie żelu czyli formuła lekka, z cynkiem, szybko się wchłania i się po nim nie świecę. Dlatego nie używam już takich kremów i żadnych dostępnych w zwykłej drogerii.

Ale wojtek nie pisze, że ma trądzik tylko zaskórniki. Więc taki krem pomoże mu jak umarłemu kadzidło. To, co Tobie pasuje nie musi innym pasować. A czasami trudno kogoś przekonać jak się już przyzwyczaił.
Poza tym odkąd skończyłam szkołę wizażu używam tylko pudrów mineralnych. Acha i niech mój nick Cię nie zmyli bo ja mam dużo więcej niż 23 lata
Pozdrawiam

Edytowane przez Gwen23
Czas edycji: 2011-01-20 o 17:18
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując