Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-15, 22:02   #4
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez szczesciarka
Hej!Zwykłym mlekiem myjesz ?Zimnym prosto z lodówki czy podgrzanym?Może gotowanym napisz coś więcej? i jeszcze jedno pytanie co to jest tonik petroleum?Ile kosztuje itp.Gratuluje wygranej walki .
Dzięki Ja myję twarz mlekiem najczęściej z lodóki, po prostu nie chce mi się czekać, żeby je podgrzać, choć przyznam, że taki zabieg jest bardziej przyjemniejszy Po zimnym mleku za to cera staje się ładnie zaróżowiona(dodam, ze nie mam problemu z naczynkami). Co do toniku: znalazłam kiedyś przepis(na Wizażu? ) 25 ml. petroleum(z apteki, ok.5 zł) mieszam z 10 ml. olejku pichtowego( ja kupuję w sklepie zielarskim albo również w aptece, ok. 8 zł) i pezecieram twarz tylko wieczorem po umyciu(podobno raz dziennie wystarczy, bo skóra zbyt szybko może się przyzwyczaić). Efekty widziałam po pierwszym uzyciu- wacik był brązowy( a powinien być czysty, ha ). Teraz po miesiącu zniknęły mi prawie wszystkie zaskórniki i większość krostek
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując