Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-25, 13:17   #17
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Exclamation Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Ze względu na rozpierającą mnie radość po dzisiejszym spojrzeniu w lustro podzielę się swoją metodą, może ktoś wypróbuje, może komuś pomoże...Moja cera była mieszana, najładniejszą częścią twarzy były policzki-ostatnio jdnak zaczęły pojawiać się na nich krosty. Odtawiłam antybiotyk przepisany przez dermatologa, wszelkie drogie ''mazidła'' i ograniczyłam kosmetykę do minium, wykorzystując przy okazji ''babcine sposoby''. Buzię myję 2x dzienne...zwykłym mlekiem, ew. śmietanką przy braku tego pierwszego. Potem- rano tonik Bielendy w żelu ''Zielona herbata'' i... moja wysuszona skóra, spragniona zawsze kremiku teraz go nie potrzebuje! ( kremy na razie odstawiłam, nie mogę trafić na ''ten swój'').Wieczorem stosuje tonik petroleum+olejek pichtowy. To wszystko. Od czasu do czasu maseczka oczyszczająca z aspiryny, nawilżająca- jaka wpadnie w ręce . Jestem zaskoczona i niesamowicie zadowolona ze stanu swojej buzi, mogę wychodzić z domu bez podkładu Teraz, kiedy mam spokój z pryszczami, biorę się za filtry
Coś mi sie wydaje, że to bardziej zasługa olejku pichtowego Ja używam krem z tym olejkiem i jestem tez bardzo zadowolona . Bardzo ładnie łagodzi podrażnienia, nie zapycha porów i ładnie nawilża.......
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując