Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samodzielne farbowanie butów [z materiału]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-01, 15:27   #22
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Samodzielne farbowanie butów [z materiału]

Cytat:
Napisane przez martuko
ooliwka, nie zauważylam wczoraj twojego pytanka... mam nadzieję,że butków nie zniszczałaś
moja farba była dobra, najpierw mocno wytelepalam buteleczkę, żeby się wymieszalo nawet tak było napisane na opakowaniu... Wymieszałaś farbkę???
odcieni zlota jest bardzo dużo, ja tam ze starego byłabym niezwykle zadowolona oni CI robili specjalnie tą farbę?
a jeśli chodzi o warstwy, to ja malowalam butki dwa razy, za każdym razem po calkowitym wyschnieciu, a teraz po kilkakrotnym użyciu musze jeszcze raz, bo jakoś się przetarło. Nie wiem czy farba nietrwala, czy tworzywo takie.... Ale to nie jest problem, jesli jeszcze masz farbkę Pamiętaj żeby nie malować pędzelkiem tylko nakladać farbę gąbeczką, miejsce w miejsce i nie za dużo. Czasem trzeba kilka warstw żeby to ładnie wyglądało. Daj znać czy zlokalizowalaś problem. powodzenia

farbe kupiłam na allegro
nawet po mieszeniu jest jak woda
nawet nie wiem jak się zabrać za malowanie butów przeciesz cała spłynie, a do tego ten kolor fatalny!!!
chyba nie będe ryzykować poszukam w sklepie Twojej
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując